ما بهترین خدمات سلامت و تجارت را در اختیار شما قرار می دهیم

مراقبت از سلامت حیوانات و تجارت شما تنها شغل ما نیست ، بلکه وظیفه ایست که به آن عشق می ورزیم و به آن افتخار می کنیم. سلامت حیوانات و تجارت شما با ما در امنیت خواهد بود ...

خرید و فروش

در این قسمت می توانید جهت رفع نیازهای خود با سریع ترین ، مطمئن ترین و با صرفه ترین روش ممکن به خرید و فروش کالا ، حیوانات و ... بپردازید

آموزش نحوه نگهداری و پرورش حیوانات

نگهداری و پرورش حیوانات نیازمند علم و اطلاعات مخصوص به خود است.در این بخش سعی شده است تا اطلاعات موردنیاز مربوط به نگهداری و پرورش هرکدام بصورت جداگانه و کامل در اختیار شما قرار بگیرد.

کلینیک های دامپزشکی

در این بخش لیستی از کلینیک ها و مراکز درمانی فعال در سطح کشور و نحوه ارائه خدمات آنها را خواهید دید تا بتوانید از خدمات آنها بهره ببرید

دامپزشکان برتر

در این بخش می توانید اسامی و اطلاعات مربوط به دامپزشکان برترکشور و نحوه ارائه خدمات آنها را ببینید.

کارخانجات و کشتارگاه ها

چنانچه قصدمطرح شدن در بین رقبای تجاری خود و دریافت اطلاعات از بهترین محصولات و خدمات از مراکز تجاری را دارید این قسمت پیشنهاد ما به شماست.

داروخانه ها و مراکز واکسیناسیون

در این بخش می توانید اطلاعات مربوط به داروخانه ها و مراکز واکسیناسیون کشور و نحوه ارائه خدمات آنها را ببینید

فرصت های شغلی

این بخش جهت رفع نیازهای شغلی همکاران محترم در حوزه های گوناگون دامپزشکی ، دامپروری ، تجارت و ... تعیین شده است.

سایر خدمات

کمپین حمایت از حقوق حیوانات

احترام به حیوانات برخواسته از فرهنگ هر جامعه است، اما این که این فرهنگ چطور و از کجا شکل می گیرد بحثی دیگر است، شاید برایتان تا به حال این سوال پیش آماده است که چطور می شود برخی حیوانات در برخی نقاط از دنیا به عنوان غذایی معمولی سرو شوند و در برخی نقاط دیگر از دنیا دقیقا همین حیوانات مورد احترام مردم باشند و یا حتی مقدس! ...

[rev_slider bottomslider]

اخبار حیوانات

آمادگی سازمان دامپزشکی برای همکاری با پژوهشگاه رویان

رییس سازمان دامپزشکی کشور : سازمان آمادگی دارد تا در راستای توسعه علم و دستیابی به آمار و اطلاعات جدید و همچنین انجام کارهای تحقیقاتی با این پژوهشگاه همکاری داشته باشد.

افزایش اعتبار و دامنه واگذاری مسئولیت ها و اقدامات فنی به مسئولین فنی و بهداشتی واحدهای پرورش طیور

دکتر علیرضا اکبرشاهی: در حال حاضر بدنبال برنامه ای هستیم که همزمان با ایجاد ساختار در سیستم های GIS سازمان دامپزشکی، صدور مجوز جوجه ریزی، ثبت واکسن ها، صدور مجوز پایان دوره، صدور گواهی حمل پایان دوره و مواردی از این دست را به این بخش واگذار کنیم و بخش دولتی در این فرآیند، نقشی نظارتی را ایفا نماید.

در سال جدید نگرانی از بابت اپیدمی آنفلوانزای پرندگان نخواهیم داشت

رییس سازمان دامپزشکی کشور گفت: خطر گسترش ویروس تحت تیپ جدید آنفلوانزای فوق حاد H5N6 که انسان را درگیر می‌کند با اقدامات به موقع و پیشگیرانه در ایران مهار شد.

تاکنون ۴ نفر در کشور به تب کریمه کنگو مبتلا شده‌اند/ ۳ نفر در استان کرمان و یک نفر در استان فارس

عضو کمیسیون بهداشت مجلس، با اعلام این خبر که تاکنون ۴ نفر در کشور به تب کریمه کنگو مبتلا شده‌اند، بر ضرورت رعایت اصول بهداشتی توسط قصابان و دامداران که در معرض ابتلا به این بیماری قرار دارند، تاکید کرد.

دریافت مشاوره تخصصی بیماریهای حیوانات

تماس با خانم دکتر مردانی و دریافت مشاوره تخصصی بیماریهای حیوانات

شماره تماس:09172274019

در صورت تمایل جهت درج پروفایل شخصی دامپزشکان و اطلاعات مراکز درمانی و تجاری دامپزشکی می توانید با شماره زیر تماس بگیرید

شماره تماس:09367910450

Buy now