آموزش نحوه مراقبت از خرگوش مینیاتوری

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

نگهداری از خرگوش می تواند برای خانواده بسیار سرگرم کننده باشد. شما برای چند سال آینده یک دوست جدید انتخاب می کنید. قبل ازانتخاب خرگوش مطمئن شوید که برای شیوه زندگی شما مناسب است . از دامپزشکان و افراد آشنا با پرورش خرگوش راهنمایی بخواهید .

*** به خاطر داشته باشید قبل از آوردن خرگوش خود به خانه حتما آمادگی لازم را کسب کرده باشید ***

– دامپزشک متخصص خرگوش در شیراز یزد تهران اصفهان مشهد

این حیوانات نیز مانند سگ و گربه نیاز به مراقبت بسیار دارند. خرگوش ها معمولا ۸ تا ۱۲ سال زندگی می کنند ، در نتیجه رابطه عمیقی با اعضای خانواده برقرار می کنند. نگهدای از خرگوش قوانین خاصی دارد که شما باید در مورد آن مطالعه کنید و آمادگی لازم را کسب کنید . در اینجا سعی شده مطالبی که در طول پرورش و نگهداری از خرگوش ها برای شما لازم است آورده شود تا با بهره گیری از آنها دوست مهربان خود را بدون استرس و با آرامش کامل به خانواده خود راه دهید.

فراموش نکنید که خرگوش شما نیز عضوی از خانواده شماست و نیاز به مراقبت دارد

*** راهنمایی های دکتر دامپزشک خود را همیشه در اولویت قرار دهید*** 


شما می توانید درصورت نیاز قبل از مراجعه حضوری به مراکز درمانی جهت دریافت مشاوره رایگان با دکتر مردانی تماس بگیرید

۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][us_blog columns=”5″ items=”1000″ pagination=”regular” categories=”%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d9%86%da%af%d9%87%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%ae%d8%b1%da%af%d9%88%d8%b4″ layout=”flat” img_size=”thumbnail” show_date=”” show_author=”” show_categories=”” show_tags=”” show_comments=”” show_read_more=”1″ content_type=”none”][/vc_column][/vc_row]

Buy now